Otwarcie gabinetu i kwestie lokalowe

Umowa franczyzowa podpisywana jest na okres 5 lat.

Gdy umowa franczyzowa dobiega ku końcowi, istnieje możliwość jej przedłużenia i nie wiąże się to z uiszczaniem kolejnej opłaty licencyjnej.

W sieci DepilConcept gabinety nie są otwierane w galeriach handlowych przez wzgląd na wysokie koszty najmu lokalu. Rekomendujemy natomiast otwieranie gabinetów w pobliżu galerii i punktach o natężonym ruchu.

Aby otworzyć gabinet DepilConcept i na nim zarabiać, miejscowość powinna liczyć min. 40 tys. mieszkańców.

Jak najbardziej. Gabinetów kosmetycznych jest wiele, ponieważ rynek beauty jest jednym z najbardziej rozwijających się sektorów. Nie są one jednak konkurencją dla DepilConcept, który jest swoistym biznesem w kosmetyce, umożliwiającym zarabianie pod warunkiem wysokiej obsługi klienta i dobrze wykonanej pracy.

Wszystko zależy od znalezienia i prac adaptacyjnych w lokalu. Proces otwarcia nowego gabinetu trwa zazwyczaj od 2 do 4 miesięcy.

Tak, franczyzodawca oferuje wsparcie w poszukiwaniu i wybraniu najodpowiedniejszego lokalu.

Franczyzodawca rekomenduje wybór najlepszego lokalu spośród wybranych przez przyszłego franczyzobiorcę. Ostateczna decyzja należy jednak do franczyzobiorcy.

Franczyzodawca wspiera franczyzobiorcę na każdym etapie, więc możliwa jest również pomoc w tym zakresie.

Na początek rekomendujemy otwarcie jednego gabinetu, aby poznać biznes „od środka” i zarabiać. Jeśli franczyzobiorca osiąga dobre wyniki, możliwe jest otwarcie kolejnych gabinetów.

Idealny lokal na działalność pod szyldem DepilConcept powinien znajdować się na parterze i mieć widoczne witryny. Rekomendujemy lokal położony niedaleko ciągu pieszego, w bliskim sąsiedztwie sklepów, parkingu, obiektów zaufania publicznego (banki, poczty) i w pobliżu centrum handlowego.

Aby nawiązać współpracę z DepilConcept, należy zapoznać się z materiałami inwestycyjnymi, umówić na spotkanie z franczyzodawcą i podpisać umowę franczyzową.

Gabinet może otworzyć zarówno jedna osoba, jak i spółka.


W sytuacji, gdy franczyzobiorca uzna, że nie chce kontynuować działalności gabinetu, poszukiwany jest w jego miejsce kolejna chętna osoba i wówczas następuje jego odsprzedanie. Franczyzobiorca nie ponosi z tego tytułu żadnych konsekwencji.