Urządzenia i serwis


Zabiegi w sieci DepilConcept wykonywane są na urządzeniach wykorzystujących najnowocześniejszą technologię Super Hair Removal (SHR) z systemem In Motion. Jest to technologia szybkiej, skutecznej i komfortowej metody trwałej redukcji owłosienia. Za pomocą innej głowicy na tym samym urządzeniu wykonywane są również zabiegi fototerapii, wykorzystujące technologię E-light.

Franczyzobiorca ponosi koszty eksploatacji, obejmującej systematyczną wymianę lampy, która posiada określoną żywotność określaną liczbą strzałów.


Franczyzodawca dysponuje profesjonalnym serwisem, specjalizującym się w obsłudze urządzeń przeznaczonych do zabiegów kosmetycznych z wykorzystaniem technologii świetlnej. Wszelkie naprawy wykonuje serwis franczyzodawcy – nowe urządzenie posiada gwarancję nieodpłatnych napraw.

Tak, w przypadku poważniejszej awarii urządzeń (które zdarzają się bardzo rzadko) franczyzodawca dostarcza zastępcze urządzenie do gabinetu w jak najszybszym możliwym czasie, aby nie miało to wpływu na wizyty klientów.